 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD19FD162JO3F)
Cornell Dubilier CD19FD162JO3F
PartNo:
CD19FD162JO3F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 102
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 1600pF 500V +/-5%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Capacitance:1600 pF
Voltage Rating:500 V