 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD19FD182GO3F)
Cornell Dubilier CD19FD182GO3F
PartNo:
CD19FD182GO3F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 87
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 1800pF 500V +/-2%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Capacitance:1800 pF
Voltage Rating:500 V