 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD19FD201JO3)
Cornell Dubilier CD19FD201JO3
PartNo:
CD19FD201JO3
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 196
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 200PF 500V 5%
Product Information:
RoHS:No
Termination Style:Radial
Capacitance:200 pF
Voltage Rating:500 V