 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD19FD272FO3F)
Cornell Dubilier CD19FD272FO3F
PartNo:
CD19FD272FO3F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 89
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 2700pF 500V +/-1%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Capacitance:2700 pF
Voltage Rating:500 V