 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD19FD301JO3F)
Cornell Dubilier CD19FD301JO3F
PartNo:
CD19FD301JO3F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 121
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 300pF 500V +/-5%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Capacitance:300 pF
Voltage Rating:500 V