 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD19FD431JO3F)
Cornell Dubilier CD19FD431JO3F
PartNo:
CD19FD431JO3F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 100
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 430pF 500V +/-5%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Capacitance:430 pF
Voltage Rating:500 V