 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD19FD621FO3F)
Cornell Dubilier CD19FD621FO3F
PartNo:
CD19FD621FO3F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 101
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 620pF 500V +/-1%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Capacitance:620 pF
Voltage Rating:500 V