 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD19FD701JO3)
Cornell Dubilier CD19FD701JO3
PartNo:
CD19FD701JO3
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 386
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 700PF 500V 5%
Termination Style:Radial
Capacitance:700 pF
Voltage Rating:500 V