 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CD19FD801JO3)
Cornell Dubilier CD19FD801JO3
PartNo:
CD19FD801JO3
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 233
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 800PF 500V 5%
Termination Style:Radial
Capacitance:800 pF
Voltage Rating:500 V