Cornell Dubilier (CD5CC100JO3F)
PartNo:
CD5CC100JO3F
Qty:
297
Request Qty:
Description:
Mica Capacitors 10pF 300V +/- 5%
Capacitance:
10 pF
Voltage Rating:
300 V
Case Length:
6.9 mm
Case Width:
2.8 mm
Case Height:
4.8 mm