Cornell Dubilier (CD5CC120JO3F)
PartNo:
CD5CC120JO3F
Qty:
177
Request Qty:
Description:
Mica Capacitors 12pF 300V +/- 5%
Capacitance:
12 pF
Voltage Rating:
300 V
Case Length:
0.27 in
Case Width:
0.11 in
Case Height:
0.19 in