Cornell Dubilier (CD5EC330JO3)
PartNo:
CD5EC330JO3
Manufacturers:
Cornell Dubilier
Qty:
167
Request Qty:
Description:
Mica Capacitors MICA 33PF300VJ
RoHS:
No
Termination Style:
Radial
Capacitance:
33 pF
Voltage Rating:
300 V
Tolerance:
0.05
Temperature Coefficient:
- 20 PPM / C, + 100 PPM / C
Case Length:
7 mm
Case Width:
2.4 mm
Case Height:
4.4 mm