Cornell Dubilier (CD5EC330JO3F)
PartNo:
CD5EC330JO3F
Qty:
147
Request Qty:
Description:
Mica Capacitors 33pF 300V +/-5%
Details
Capacitance:
33 pF
Voltage Rating:
300 V
Tolerance:
0.05
Case Length:
7 mm
Case Width:
2.4 mm
Case Height:
4.4 mm