Cornell Dubilier (CD5EC360JO3F)
PartNo:
CD5EC360JO3F
Qty:
92
Request Qty:
Description:
Mica Capacitors 36pF 300V +/-5%
Details
Capacitance:
36 pF
Voltage Rating:
300 V
Case Length:
6.9 mm
Case Width:
3.3 mm
Case Height:
5.3 mm