Cornell Dubilier (CD5EC820JO3)
PartNo:
CD5EC820JO3
Qty:
99
Request Qty:
Description:
Mica Capacitors MICA 82PF 300V CAP
RoHS:
No
Capacitance:
82 pF
Voltage Rating:
300 V
Case Length:
6.9 mm
Case Width:
3.3 mm
Case Height:
5.3 mm