 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CDV19FF122JO3F)
Cornell Dubilier CDV19FF122JO3F
PartNo:
CDV19FF122JO3F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 136
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 1200pF 1000V +/-.05%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Capacitance:1200 pF
Voltage Rating:1 kV