 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CDV19FF301JO3)
Cornell Dubilier CDV19FF301JO3
PartNo:
CDV19FF301JO3
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 149
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 300pF 1000V +/-5%
Product Information:
RoHS:No
Termination Style:Radial
Capacitance:300 pF
Voltage Rating:1 kV