Cornell Dubilier (CDV30FH221JO3F)
PartNo:
CDV30FH221JO3F
Manufacturers:
Cornell Dubilier
Qty:
50
Request Qty:
Description:
Mica Capacitors 220PF 1500V 5%
Details
Termination Style:
Radial
Capacitance:
220 pF
Voltage Rating:
1.5 kV
Tolerance:
0.05
Temperature Coefficient:
0 PPM / C, 70 PPM / C
Case Length:
19.6 mm
Case Width:
6.4 mm
Case Height:
21.6 mm