 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CDV30FH682JO3F)
Cornell Dubilier CDV30FH682JO3F
PartNo:
CDV30FH682JO3F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 50
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 6800PF 1500V 5%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Capacitance:6800 pF
Voltage Rating:1.5 kV