 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CM04CD120JO3)
Cornell Dubilier CM04CD120JO3
PartNo:
CM04CD120JO3
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 89
Request Qty:
Description: Mica Capacitors MIL-C-5 12pF 500V 5%
Termination Style:Radial
Capacitance:12 pF
Voltage Rating:500 V