 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CM04ED510J03)
Cornell Dubilier CM04ED510J03
PartNo:
CM04ED510J03
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 115
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 56pF 500V 5%
Termination Style:Radial
Capacitance:51 pF
Voltage Rating:500 V