Cornell Dubilier (CM04FD131JO3)
PartNo:
CM04FD131JO3
Manufacturers:
Cornell Dubilier
Qty:
98
Request Qty:
Description:
Mica Capacitors 130pF 500V 5%
RoHS:
No
Termination Style:
Radial
Capacitance:
130 pF
Voltage Rating:
500 V