 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CM05CD100DO3)
Cornell Dubilier CM05CD100DO3
PartNo:
CM05CD100DO3
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 139
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 10pF 500V 0.5pF
Product Information:
RoHS:No
Termination Style:Radial
Capacitance:10 pF
Voltage Rating:500 V