 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CM05CD120JO3)
Cornell Dubilier CM05CD120JO3
PartNo:
CM05CD120JO3
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 194
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 12pF 500V 5%
Termination Style:Radial
Capacitance:12 pF
Voltage Rating:500 V