Cornell Dubilier (CM05ED470JO3)
PartNo:
CM05ED470JO3
Manufacturers:
Cornell Dubilier
Qty:
108
Request Qty:
Description:
Mica Capacitors 500V 47PF RAD
RoHS:
No
Termination Style:
Radial
Capacitance:
47 pF
Voltage Rating:
500 V