 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CM05ED560GO3)
Cornell Dubilier CM05ED560GO3
PartNo:
CM05ED560GO3
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 458
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 56pF 500V 2%
Termination Style:Radial
Capacitance:56 pF
Voltage Rating:500 V