 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CM05ED620GO3)
Cornell Dubilier CM05ED620GO3
PartNo:
CM05ED620GO3
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 193
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 62pF 500V 2%
Product Information:
RoHS:No
Termination Style:Radial
Capacitance:62 pF
Voltage Rating:500 V