 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CM05ED680JO3)
Cornell Dubilier CM05ED680JO3
PartNo:
CM05ED680JO3
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 138
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 68pF 500V 5%
Product Information:
RoHS:No
Termination Style:Radial
Capacitance:68 pF
Voltage Rating:500 V