 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CM05FD121GO3)
Cornell Dubilier CM05FD121GO3
PartNo:
CM05FD121GO3
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 194
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 120pF 500V 2%
Product Information:
RoHS:No
Termination Style:Radial
Capacitance:120 pF
Voltage Rating:500 V