 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CM05FD161GO3)
Cornell Dubilier CM05FD161GO3
PartNo:
CM05FD161GO3
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 85
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 160pF 500V 2%
Termination Style:Radial
Capacitance:160 pF
Voltage Rating:500 V