Cornell Dubilier (CM05FD181JO3)
PartNo:
CM05FD181JO3
Qty:
184
Request Qty:
Description:
Mica Capacitors 180PF 500V MICA CAP
Capacitance:
180 pF
Voltage Rating:
500 V