 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CM05FD201J03)
Cornell Dubilier CM05FD201J03
PartNo:
CM05FD201J03
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 237
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 200pF 500V 5%
Termination Style:Radial
Capacitance:200 pF
Voltage Rating:500 V