 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CM05FD391JO3)
Cornell Dubilier CM05FD391JO3
PartNo:
CM05FD391JO3
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 104
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 390pF 500V 5%
Termination Style:Radial
Capacitance:390 pF
Voltage Rating:500 V