 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (CM06FD102FO3)
Cornell Dubilier CM06FD102FO3
PartNo:
CM06FD102FO3
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 87
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 1000pF 500V 1%
Product Information:
RoHS:No
Termination Style:Radial
Capacitance:1000 pF
Voltage Rating:500 V