Cornell Dubilier (CM06FD102JO3)
PartNo:
CM06FD102JO3
Manufacturers:
Cornell Dubilier
Qty:
160
Request Qty:
Description:
Mica Capacitors 500V 1000pF 5%
RoHS:
No
Termination Style:
Radial
Capacitance:
1000 pF
Voltage Rating:
500 V