Cornell Dubilier (CM06FD471GO3)
PartNo:
CM06FD471GO3
Manufacturers:
Cornell Dubilier
Qty:
93
Request Qty:
Description:
Mica Capacitors 470pF 500V 2%
RoHS:
No
Termination Style:
Radial
Capacitance:
470 pF
Voltage Rating:
500 V