Cornell Dubilier (MC08FA430J-F)
PartNo:
MC08FA430J-F
Manufacturers:
Cornell Dubilier
Qty:
714
Request Qty:
Description:
Mica Capacitors 43PF 100V 5%
Details
Termination Style:
SMD/SMT
Capacitance:
43 pF
Voltage Rating:
100 V
Tolerance:
0.05
Temperature Coefficient:
25 PPM / C
Case Length:
2 mm
Case Width:
1.25 mm
Case Height:
1.4 mm