 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (MC12FA331J-F)
Cornell Dubilier MC12FA331J-F
PartNo:
MC12FA331J-F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 287
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 330PF 100V 5%
RoHS:Details
Termination Style:SMD/SMT
Capacitance:330 pF
Voltage Rating:100 V
Tolerance:0.05
Temperature Coefficient:25 PPM / C
Case Length:3.2 mm
Case Width:2.5 mm
Case Height:2 mm