Cornell Dubilier (MC18FA471J-F)
PartNo:
MC18FA471J-F
Manufacturers:
Cornell Dubilier
Qty:
128
Request Qty:
Description:
Mica Capacitors 470pF 100V 5% 1812
Details
Termination Style:
SMD/SMT
Capacitance:
470 pF
Voltage Rating:
100 V
Tolerance:
0.05
Temperature Coefficient:
25 PPM / C
Case Length:
4.5 mm
Case Width:
3.2 mm
Case Height:
2 mm