 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (MC18FA621J-F)
Cornell Dubilier MC18FA621J-F
PartNo:
MC18FA621J-F
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 91
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 620PF 100V 5%
RoHS:Details
Termination Style:SMD/SMT
Capacitance:620 pF
Voltage Rating:100 V
Tolerance:0.05
Temperature Coefficient:25 PPM / C
Case Length:4.5 mm
Case Width:3.2 mm
Case Height:2 mm