Cornell Dubilier (MC18FD121J-F)
PartNo:
MC18FD121J-F
Qty:
123
Request Qty:
Description:
Mica Capacitors 120pF 500V 5% 1812
Capacitance:
120 pF
Voltage Rating:
500 V
Case Length:
4.5 mm
Case Width:
3.2 mm
Case Height:
2 mm