Cornell Dubilier (MC18FD471J-F)
PartNo:
MC18FD471J-F
Qty:
850
Request Qty:
Description:
Mica Capacitors 470pF 500Volts 5%
Capacitance:
470 pF
Voltage Rating:
500 V
Case Length:
4.5 mm
Case Width:
3.2 mm
Case Height:
2 mm