 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (MC22FF151J-TF)
Cornell Dubilier MC22FF151J-TF
PartNo:
MC22FF151J-TF
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 933
Request Qty:
Description: Mica Capacitors 150PF 1000V 5%
RoHS:Details
Termination Style:SMD/SMT
Capacitance:150 pF
Voltage Rating:1 kV
Tolerance:0.05
Temperature Coefficient:25 PPM / C
Case Length:5.7 mm
Case Width:5 mm
Case Height:4 mm