Cornell Dubilier (MC22FF331J-F)
PartNo:
MC22FF331J-F
Qty:
111
Request Qty:
Description:
Mica Capacitors 330PF 1000V 5%
Capacitance:
330 pF
Voltage Rating:
1 kV
Case Length:
5.7 mm
Case Width:
5 mm
Case Height:
4 mm