Cornell Dubilier (MC22FF431J-F)
PartNo:
MC22FF431J-F
Qty:
95
Request Qty:
Description:
Mica Capacitors 430pF 1000V 5% 2220
Capacitance:
430 pF
Voltage Rating:
1 kV
Case Length:
5.7 mm
Case Width:
5 mm
Case Height:
4 mm