Cornell Dubilier (MC22FF501J-F)
PartNo:
MC22FF501J-F
Qty:
200
Request Qty:
Description:
Mica Capacitors 500PF 1000V 5%
Capacitance:
500 pF
Voltage Rating:
1 kV
Case Length:
5.7 mm
Case Width:
5 mm
Case Height:
4 mm