Cornell Dubilier (MC22FF681J-TF)
PartNo:
MC22FF681J-TF
Qty:
225
Request Qty:
Description:
Mica Capacitors 680PF 1000V 5%
Capacitance:
680 pF
Voltage Rating:
1 kV
Case Length:
5.7 mm
Case Width:
5 mm
Case Height:
4 mm