 All Product > Capacitors > Mica Capacitors > Cornell Dubilier  (MCN18FD471J)
Cornell Dubilier MCN18FD471J
PartNo:
MCN18FD471J
Manufacturers: Cornell Dubilier
Qty: 213
Termination Style:SMD/SMT
Capacitance:470 pF
Voltage Rating:500 V
Tolerance:0.05
Temperature Coefficient:
Case Length:4.5 mm
Case Width:3.2 mm
Case Height:2 mm