Cornell Dubilier (MIN02-002CC4R7D-F)
PartNo:
MIN02-002CC4R7D-F
Qty:
114
Request Qty:
Description:
Mica Capacitors 4.7uF 300Volts
RoHS:
Case Length:
0.218 in
Case Width:
0.4 in
Case Height:
0.065 in