 All Product > Connectors > Audio & Video Connectors > Switchcraft  (35HDNAUS)
Switchcraft 35HDNAUS
PartNo:
35HDNAUS
Manufacturers: Switchcraft
Qty: 16
Request Qty:
Description: Phone Connectors 3.5MM PLUG SMALL HA
RoHS:Details
Series:35HD
Standard:3.5 mm, 1/8 in
Contact Material:Copper Alloy
Contact Plating:Gold
Voltage Rating:250 V, 140 V
PT-1707
BUZZER 4.0KHZ 1-20V 78DB PCB